Myrorna
Webbshop
Butiker
Lämna in
Vårt överskott
Webbshop
Butiker
Lämna in
Vårt överskott
Inlämningsplatser
Om Myrorna
Historia
Organisation
Hållbarhet
Vårt överskott
Arbetspraktik
Så hanterar vi det som lämnas in
Samarbeten
FAQ om vår verksamhet
Kontakt
Lediga jobb
Visselblåsarfunktion
Lediga jobb
Pressrum
Kontakt
Sök
Start
/
Webbshop
/
Hem & Prylar
/
Glas & Porslin
Vas, Asta Strömberg, Strömbergshyttan, signerad
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
105 kr
Antal bud
9 bud
Auktionen slutar
sön 11 jan 21:43
Lägg ett bud på Tradera
Hitta fler av Myrornas nätauktioner för
hem & prylar
här
Du kanske även är intresserad av
Skål, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, Atelier, sign.
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
237 kr
Antal bud
13 bud
Auktionen slutar
sön 11 jan 20:33
Mugg, Oiva Toikka, 50 years at Arabia, Nuutajärvi, Iittala, 2010.
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
254 kr
Antal bud
16 bud
Auktionen slutar
sön 11 jan 21:20
Skålfat, Milan Voruba, Gusum, sign. 1989. Endast avhämtning.
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
30 kr
Antal bud
7 bud
Auktionen slutar
sön 11 jan 20:17
Skål på fot, Reijmyre glasbruk
Slutar om
00
:
00
:
00
Ledande bud
55 kr
Antal bud
5 bud
Auktionen slutar
sön 11 jan 21:39